ფილმები ქართულად, filmebi qartulad, kinoebi qartulad, კინოები ქართულად http://gioggg.ge/ ru ფილმები ქართულად, filmebi qartulad, kinoebi qartulad, კინოები ქართულად DataLife Engine ბარი / The Bar (El bar) ქართულად http://gioggg.ge/comedy/7747-the-bar-el-bar-bari.html http://gioggg.ge/comedy/7747-the-bar-el-bar-bari.html gio-teror Sat, 26 May 2018 07:55:48 -1100 სტელსი / Stealth ქართულად http://gioggg.ge/satavgadasavlo/7746-stealth-stelsi.html http://gioggg.ge/satavgadasavlo/7746-stealth-stelsi.html gio-teror Sat, 26 May 2018 05:48:45 -1100 ჰოკინგი / Hawking ქართულად http://gioggg.ge/drama/7745-hawking-hokingi.html http://gioggg.ge/drama/7745-hawking-hokingi.html gio-teror Sat, 26 May 2018 05:44:56 -1100 რა მოხდა რიოში / Going to Brazil ქართულად http://gioggg.ge/comedy/7744-going-to-brazil-ra-moxda-rioshi.html http://gioggg.ge/comedy/7744-going-to-brazil-ra-moxda-rioshi.html gio-teror Sat, 26 May 2018 03:04:39 -1100 შავი ქორის დესანტი / Black Hawk Down ქართულად http://gioggg.ge/drama/3139-black-hawk-down-shavi-qoris-desanti.html http://gioggg.ge/drama/3139-black-hawk-down-shavi-qoris-desanti.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:26:12 -1100 პატრიოტის დღე / Patriots Day ქართულად http://gioggg.ge/drama/6129-patriots-day-patriotis-dge.html http://gioggg.ge/drama/6129-patriots-day-patriotis-dge.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:20:46 -1100 მამაცი გული / Braveheart ქართულად http://gioggg.ge/drama/407-braveheart-mamaci-guli.html http://gioggg.ge/drama/407-braveheart-mamaci-guli.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:16:47 -1100 პატრიოტი / The Patriot ქართულად http://gioggg.ge/drama/692-the-patriot-patrioti.html http://gioggg.ge/drama/692-the-patriot-patrioti.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:12:28 -1100 ჰაქსოუს გმირი (სინდისის ქენჯნა) / Hacksaw Ridge ქართულად http://gioggg.ge/drama/5889-haqsous-gmiri-sindisis-qenjna-hacksaw-ridge.html http://gioggg.ge/drama/5889-haqsous-gmiri-sindisis-qenjna-hacksaw-ridge.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:08:32 -1100 ჩვენ ჯარისკაცები ვიყავით / We Were Soldiers ქართულად http://gioggg.ge/drama/4018-we-were-soldiers-chven-jariskacebi-viyavit.html http://gioggg.ge/drama/4018-we-were-soldiers-chven-jariskacebi-viyavit.html gio-teror Sat, 26 May 2018 02:05:37 -1100